پایان فیلمبرداری فصل جدید سریال Stranger Things

بنابر تازه ترین اخبار و تصاویر منتشر شده، فیلمبرداری فصل سوم سریال مورد انتظار Stranger Things به پایان رسیده است. طبق تصاویر منتشر شده، فصل سوم این سریال با فیلمبرداری صحنه ای حماسی به پایان رسیده است. برای دیدن تصاویر با ما همراه باشید.

 

 

به تازگی تصاویری از پشت صحنه فصل سوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) منتشر شده است، که خبر از پایان فیلمبرداری این سریال می دهد. اوایل امسال بود که به صورت رسمی فیلمبرداری فصل سوم آغاز شد و حال بعد از گذشت چند ماه فیلمبرداری فصل سوم به پایان رسیده است. در تصاویری که از سکانس های پایانی این سریال منتشر شده شاهد حضور بسیاری از بازیگران این سریال هستیم. به گفته افرار حاضر در صحنه، این صحنه ها مربوط به فیلمبرداری بخش پایانی و مبارزه پایانی است. در تصاویر منتشر شده شاهد حضور میلی بابی براون، بازیگر نقش الون و فین ولفهارد، بازیگر نقش مایک ویلر و جو کری، بازیگر نقش استیو هرینگتون هستیم. در ادامه شاهد تصاویر جدید هستید:

 

 

بجز بازیگران اصلی، در تصاویر بالا شاهد حضور نیرو های نظامی هستیم، که به نظر می رسد برای کمک و نجات مردم شهر هاوکینز آمده اند. در هر حال به نظر می رسد که در این فصل شاهد انتفاقات و تهدید های بزرگتری نسبت به فصل های قبل باشیم. در این سریال بازیگرانی چون میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، گیتن ماتارازو، کلب مک لاگلین، نوآ اشنپ، وینونا رایدر، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، جو کری، سدی سینک، دیکر مونتگمری، کارا بوینو، پل رایزر، پرایا فرگوسن، مایا هاوک، فرانچسکا رآله، کری الویس و جک بیوزی نقش دارند. با اینکه هنوز اطلاعاتی از داستان فصل سوم این سریال منتشر نشده است، ولی مدتی پیش شبکه نتفلیکس اعلام کرد که شخصیت مایند فلایر (Mind Flayer) ملقب به شدو مانستر (Shadow Monster) در فصل سوم این سریال باز خواهد گشت. دیگر اطلاعاتی که منتشر شده این است که اتفاقات فصل سوم در تابستان سال ۱۹۸۵ جریان خواهد داشت. فصل سوم سریال Stranger Things در سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد.

یک مووی را دنبال کنید