ساخت قسمت سوم فیلم «پسران بد» رسما آغاز شد

بر اساس تازه ترین اخبار، ساخت قسمت سوم فیلم پسران بد رسما آغاز شد. این خبر را ویل اسمیت با انتشار ویدیویی در اکانت توییتر خود اعلام کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویل اسمیت با انتشار ویدیویی در اکانت توییتر خود به همراه مارتین لارنس خبر از آغاز فیلمبرداری قسمت سوم فیلم Bad Boys (پسران بد) داده است. آخرین فیلم پسران بد حدود پانزده سال پیش اکران شد. قسمت دوم این فیلم در زمان اکرانش نتوانست موفقیت های قسمت اول را تکرار کند و از طرف منتقدان نمرات ضعیفی دریافت کرد. قسمت دوم این فیلم که با بودجه عظیم ۱۳۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، در نهایت توانست ۲۳۷ میلیون دلار در گیشه ها بفروشد. این فروش ضعیف باعث شد که قسمت سوم ساخته نشود. اما حالا بعد از ۱۵ سال ساخت قسمت سوم این سری پرطرفدار آغاز شده است. این خبر را ویل اسمیت با انتشار ویدیویی در صفحه توییتر اعلام کرده است. در قسمت سوم هم همانند دو قسمت قبل مارتین لارنس و ویل اسمیت همبازی خواهند بود، و نقش شخصیت های کارآگاه مایک لاوری و مارکوس برنت را ایفا خواهند کرد.

 

 

مدت ها پیش از این مارتین لارنس اعلام کرده بود که بعید است قسمت سوم این فیلم ساخته شود، ولی اکنون هر دو بازیگر خبر ساخت قسمت جدید را تایید کرده اند. مراحل ساخت و تولید فیلم Bad Boys for Life (پسران بد برای زندگی) به احتمال زیاد در اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. گویا سازندگان تصمیم دارند فیلم را در زادروز مارتین لوتر کینگ جونیور که یکی از تعطیلات رسمی سراسری فدرال در ایالات متحده آمریکا است اکران کنند. به احتمال فراوان فیلم Bad Boys for Life در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ (دی-بهمن ماه ۹۸) اکران خواهد شد. هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم منتشر نشده است. طبق اطلاعاتی که از قبل منتشر شده، کارگردانی Bad Boys For Life بر عهده عادل ال عربی و بلال فلاح خواهد بود. و فیلمنامه این فیلم را هم کریس برمنر خواهد نوشت.

یک مووی را دنبال کنید