بازیگری جدید در جمع بازیگران فیلم Avengers 4

براساس جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگری جدید به جمع بازیگران فیلم Avengers 4 اضافه شد. کاترین لانگفورد در نقشی مرموز در چند صحنه فیلم مورد انتظار انتقام جویان ۴ ایفای نقش خواهد داشت. شما برای دیدن جدیدترین فیلم های روز دنیا می توانید به بخش دانلود فیلم سینمایی بروید.

 

 

در جدیدترین اخبار هنرمندان و سینما، بازیگری جوان به جمع ستارگان فیلم سینمایی Avengers 4 پیوسته است. براساس خبر وبسایت TheWrap، کاترین لانگفورد به جمع بازیگران این فیلم مورد انتظار پیوسته است. لانگفورد که به خاطر بازی در نقش هانا بیکر در سریال Thirteen Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) به شهرت رسیده است، قرار است در نقشی مرموز در قسمت چهارم انتقام جویان ظاهر شود. این خبر را افراد نزدیک به این پروژه تایید کرده اند و در حال حاضر صحنه‌ هایی که او در آن به ایفای نقش پرداخته نیز فیلمبرداری و تولید شده است. اما هنوز اطلاعات دقیقی از شخصیت او در این فیلم منتشر نشده است. اولین بار در سریال ۱۳ Reasons Why بود که بازی کاترین لانگفورد مورد توجه منتقدان قرار گرفت و بعد از آن این بازیگر استرالیایی در فیلم های بیشتری دیده شد. از جمله فیلم موفقی که این بازیگر در آن ایفای نقش داشت، فیلم سینمایی Love, Simon بود که توانست نظر منتقدان را جلب کند و نمرات خوبی دریافت کند.

 

دانلود فیلم

 

نه تنها اطلاعاتی از نقش لانگفورد در فیلم Avengers 4 منتشر نشده، بلکه هنوز نام رسمی این فیلم هم اعلام نشده است. با همه اینها، فیلم Avengers 4 به کارگردانی برادران روسو، قرار است در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران شود. طبق اطلاعاتی هم که به تازگی منتشر شده، اولین تریلر فیلم Avengers 4 تا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد و نام رسمی فیلم هم در همان زمان اعلام خواهد شد. لانگفورد علاوه بر بازی در این فیلم قرار است در سریالی با نام Cursed (نفرین شده) برای شبکه نتفلیکس ایفای نقش داشته باشد. جز این به تازگی لانگفورد در فیلمی با نام Spontaneous ایفای نقش داشته است. شما برای خواندن بیوگرافی کاترین لانگفورد می توانید به بخش بیوگرافی هنرمندان بروید.

یک مووی را دنبال کنید